Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spotkanie w Łodzi ?.

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

wilku
Posty: 135
Rejestracja: 13 listopada 2010, 20:05
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: wilku »

Mało zadowolony jestem z shella, z prostej przyczyny, spalił ponad litr więcej, przy tej samej technice jazdy i przy cieplejszej aurze.... ale mój ojciec uważa że lepszego paliwa nie dostane i tylko shell.
gufner

Post autor: gufner »

Ja w końcu na giełdę nie pojechałem więc Piątal nadal stoi koło Bałuckiego Rynku i robi za ciekawostkę architektoniczną Łodzi :) Ehh i tak chyba do wiosny ...
wsmpw

Post autor: wsmpw »

gufner pisze:Piątal nadal stoi koło Bałuckiego Rynku i robi za ciekawostkę
chyba się tam po nią wybiore :P
wilku
Posty: 135
Rejestracja: 13 listopada 2010, 20:05
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: wilku »

Będzie ubezpieczenie na 80%!! :radocha:

Więc jeśli Renia nie walnie jakiegoś typowego dla kobiet focha, to kiedy tylko chcecie się widzimy:)
Juri-05

Post autor: Juri-05 »

Ja już jestem gotowy :) jakies propozycje >?.
gufner

Post autor: gufner »

Ja też jestem gotowy hehe, ale Renia nie :) No życie :)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to kiedy robimy spotkanie?
wilku
Posty: 135
Rejestracja: 13 listopada 2010, 20:05
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: wilku »

Auto sprawne, benzyna jest, zbiornik gazu jest, chęć jest.... ubezpieczenia brak:)

[ Dodano: 10 Styczeń 2011, 20:24 ]
Jupi!!! :radocha: :radocha: :radocha:
Mam ubezpieczenie!! Kiedy się widzimy?! :lol:
Juri-05

Post autor: Juri-05 »

No to proponuję piątek o 19 na parkingu na Jana Pawła pod Realem ?.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

ja jestem;)
wilku
Posty: 135
Rejestracja: 13 listopada 2010, 20:05
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: wilku »

Jak na razie ja też, może najwyżej troszkę się spóźnię.
Juri-05

Post autor: Juri-05 »

No dobra to robimy. Bo zawsze ktoś nie będzie miał czasu albo furmanki a takto może się zmobilizują. A więc piątek o godzinie 19 pod CH na Alejii Jana Pawła.
wilku
Posty: 135
Rejestracja: 13 listopada 2010, 20:05
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: wilku »

Juri, weź amorki ze sobą, to je obejrze, i widziałem na Twojej aukcji że masz uszczelke przedniej szyby, dałbyś radę?
Juri-05

Post autor: Juri-05 »

Niestety jeśli się nie wyrobię to mnie nie będzie :/. Myślałem że będzie miód malina ale obsrał się centralny zamek i muszę go zrobić bo jutro kupiec przyjeżdża. Mam nadzieje ze zrobię i zawitam.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no ja będe ppod fau vert czy jakoś tak...
ODPOWIEDZ