Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Klubowe Naklejki na szybe?

Wszystko o klubowych gadżetach.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

hej.
nie wiem co wy myslicie na ten temat ale dla mnie to strasznie dziwne ze nic nie pisze i nic sie nieodzywa!!!!
pewnie wielu z was go zna osobiscie i macie z nim kontakt. wiec nie wiem dlaczego nikt nie dowie sie co jest grane i u miesci jakas informacje.
a widzialem ze byl na forum 15 czerwca!!!!!!!
nadal uwazam ze rozmowa i informacja jest najwazniejsza niewazne co sie stalo.
kazdy ma jakies problemy jestem w stanie to zrozumiec ale trzeba o tym rozmawiac i mowic.
podjal sie organizacji naklejek wiec powinien to dokonczyc.
ja zamowilem najwiecej :( i wcale niechodzi mi o kase tylko jak zaproponowal to myslalem ze niebedzie wielu chetnych i zamowile 10 szt. zeby mu sie oplacalo i chcial sie tego podjac a tu taka klapa :((
pozostal smutek i zal
pozdrawiam :((
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Tak to z Nikosiem bywa niestety :) Naklejki będą pewnie na zlocie :)
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

niestety nie jest to zadne usprawiedliwienie, zebym wiedzial ze tak z nim jest to bym w to niewchodzil!!!! takie naklejki zalatwilbym sam w pare dni :)
i wiele innych rzeczy. ale jak sie podjal to powinien to zakonczyc.a jak beda na zlot to tez powinien sam o tym napisac, choc z jkad wie ze kazdy kto zamowil bedzie na zlocie??

ps. (tommies)
ladne masz auto w swoim avatorze.
calkiem podobne do mojego :))
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

J23G pisze:hej.
nie wiem co wy myslicie na ten temat ale dla mnie to strasznie dziwne ze nic nie pisze i nic sie nieodzywa!!!!
pewnie wielu z was go zna osobiscie i macie z nim kontakt. wiec nie wiem dlaczego nikt nie dowie sie co jest grane i u miesci jakas informacje.
a widzialem ze byl na forum 15 czerwca!!!!!!!
nadal uwazam ze rozmowa i informacja jest najwazniejsza niewazne co sie stalo.
kazdy ma jakies problemy jestem w stanie to zrozumiec ale trzeba o tym rozmawiac i mowic.
podjal sie organizacji naklejek wiec powinien to dokonczyc.
ja zamowilem najwiecej :( i wcale niechodzi mi o kase tylko jak zaproponowal to myslalem ze niebedzie wielu chetnych i zamowile 10 szt. zeby mu sie oplacalo i chcial sie tego podjac a tu taka klapa :((
pozostal smutek i zal
pozdrawiam :((
przyjezdzaj na zlota to mu bedziesz mogl wygarnac na zywo ;)



nie mam z nim kontaktu nie mam do niego numeru

jak dla mnie wali w chuja tyle odemnie w temacie
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

taki mam plan :) mam nadzieje ze moje auto bedzie gotowe bo nadal jest w lakierni :(
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3939
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

naklejki naklejkami a co w temacie koszulek? co roku były więc i w tym należałoby o tym pomyśleć. Jeżeli nie Nikos to może ktoś inny się podejmie, bo czas ucieka.
vino1986

Post autor: vino1986 »

czas leci a tu ani widu ani slychu o koszulkach... Wasq kontaktowales sie z Nikosiem :?:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3939
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

jeżeli Nikoś się nie odezwie do końca czerwca to ja mogę w tym temacie podziałać, choć przyznam się, że nigdy tego nie robiłam hehe, więc liczę na kogoś zorientowanego w temacie. Szkoda by było odpuścić koszulki bo to jednak jest znak firmowy Klubu :) i świetna pamiątka.
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

hej
ale nikt z klubowiczow nie ma kontaktu z Nikosiem??
przeciez ktos powinien z nim sie skontaktowaci sprawdzic co jest grane :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3939
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Sorki, ale tak to możemy czekać do lipca przyszłego roku a już należy o tym myśleć. Listę osób, które są chętne na koszulkę można przecież już zrobić a jak się Nikoś odezwie to mu przekazać listę i niech działa w temacie. A zostać na Zlot bez koszulki to lipa :(
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

zalozylem nowy temat jak ktos ma poprosze logo klubowe na wasq@o2.pl
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

naklejki wszystkie wysłane.

Strasznie przepraszam za 2miesieczne opóźnienie.
Obiecuje że to się nigdy nie powtórzy.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3939
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Hey Nikos, dobrze, że się odezwałeś bo już się zaczynali co nie którzy martwić :) . Pytanie mam takie, co z ludziskami co zamówili naklejki a nie zapłacili? czyli ja hehe. Na Miedziance będzie można odebrać, ma się rozumieć :radocha: . Pozdrowionka
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

:radocha: :brawo:
witam serdecznie igratuluje dopiecia tematu.
Lepiej pozno niz wcale :stres: ale zaserwowales nerwowke w temacie
pozdrawiam
wsmpw

Post autor: wsmpw »

ja na luzie wiedziałem że Nikodem nie da plamy pare interesów z nim zrobiłem i zawsze było ok
ODPOWIEDZ