Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Campus 1.4i + LPG

Wszystko co dotyczy instalacji LPG w naszych autach.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Campus 1.4i + LPG

Post autor: kabar »

Zastanawiam się nad zakupem campusa z przeznaczeniem na dojazdy do pracy. Oczywiście wrzuciłbym gaz.
Jak się sprawuje na gazie? jaki mikser? Ile pali?

Niestety sekwencji się nie da założyć, a szkoda :-)
wilku
Posty: 135
Rejestracja: 13 listopada 2010, 20:05
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: wilku »

Mnie na gazie autko chodzi pięknie, jak naprawie gaźnik i wyreguluje wszystko, to dam Ci znać ile pali, myślę że powinien zejść ponizej 8 litrów gazu. Zobaczymy. Ja mam butle w bagażniku, baryłkę, jest to kiepskie rozwiązanie, przeszkadza, dlatego na wiosne wrzuce butle pod podwozie chyba i tak kończy mi się legalizacja.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Butle mam już, pod auto.

Pytałem o instalację do 1.4i, a nie do gaźnika :-)
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

Wszystko zależy od sterownika i miksera jaki użyjesz ale w te 8l po mieście wątpliwa sprawa przecież tyle mniej więcej na Pb pali
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

Moje byłe 1.4i (teraz mojego taty) pali 9L po mieście.
A instalacja jest gaźnikowa i sprawuje się dobrze. Mikser jest palnikowy.
Myślę, że jak będzie cieplej, to da się zejść do tych 7-8L.
wilku
Posty: 135
Rejestracja: 13 listopada 2010, 20:05
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: wilku »

Jak przebrne przez silnik, regulacje, wymiany, naprawy, dam znać, ale wg mnie realne jest 7-8 litrów.
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

kabar pisze:Niestety sekwencji się nie da założyć, a szkoda
a czemu się nie da?
Jak gazowałem swoją lagune 1.8 mono to przeszukując net trafiłem na takie samo auto z sekwencją, niestety nie pamiętam strony ani żadnych szczegułów ale było to po polsku. wiem tylko że było tam troszke przeróbek i nie wiem czy warto. Ja do siebie założyłem BINGO-M, sam to montowałem i sam sobie programuje jak trzeba i nie narzekam. A zurzycie gazu wacha się 10,5- 11,5 po mieście w zależności na jakich odcinkach jeżdże i gdzie tankuje.
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

blos ;-) i niecała dycha w cyklu mieszanym
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

bez blosa też się powinien zmieścić w niecałą dychę w cyklu mieszanym. Wcześniej rozważałem blosa ale jak na razie cena mi nie pasuje bo najtańszy jaki znalazłem to 365 pln-ów
wilku
Posty: 135
Rejestracja: 13 listopada 2010, 20:05
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: wilku »

Oficjalnie ogłaszam że moje autko po mieście spaliło mi na kiepskim gazie 9,5 litra.
Teraz na lepszym zszedłem do 8-8,5, jednak warto dopłacić te 6 groszy. Oficjalny wynik podam jak wyjeżdżę zbiornik do końca, ale podane 8 litrów jest realne.
ODPOWIEDZ