Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Lewarek zmiany biegów ?

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

kaweq_radz
Posty: 14
Rejestracja: 28 września 2010, 14:52
Lokalizacja: Radzyñ Podlaski

Lewarek zmiany biegów ?

Post autor: kaweq_radz »

Witam. Dziś chciałbym zapytac i znalezc przyczyne lwarka zmiany bigów w R5 1.1 1990.
otóż dzis stało mi się cos takiego ze lewarek zmiany biegów lata jak we wszystkie strony oprócz w prawo(strona wrzucania 5 biegu,,, tam tak jak by go trzymała jakas spręzynka) biegi wchodzą płynnie do przodu.. tylko jak wrzuce wsteczny to inaczej pracuje dzwignia przemieszczając ja na luz..(trochę cięzej)..

napisze ze nie zaglądałem jeszcze tam i niczego nie dotykałem.. najpierw chce fachowej wiedzy.

jeżeli ktoś wie o co chodzi bede bardzo wdzięczny ;)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

jakiś głęboki śnieg zaliczyłeś?
kaweq_radz
Posty: 14
Rejestracja: 28 września 2010, 14:52
Lokalizacja: Radzyñ Podlaski

Post autor: kaweq_radz »

no tak wpadłem w wysoki snieg zreszto teraz to same wysokie te zaspy w małym miescie.... no i zajrzałem.... oberwana jest ta spręzynka pod spodem ale tez ten kołek do którego jest przymocowana jest niepewny... no nic kupuje jutro nową sprezynke ale co do tego kołka...? hm on jest wpojony w podłoge... jakies sugestie by go usztywnic??
mar244
Posty: 36
Rejestracja: 25 grudnia 2010, 18:50
Lokalizacja: Czêstochowa

Post autor: mar244 »

przepraszam ze odkopuje, ale mam dokładnie ten sam problem gałka lata we wszystkie strony moglibyście powiedzieć jak to można naprawić?
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

zestaw naprawczy dźwigni
zestaw naprawczy wybieraka pod skrzynią
zestaw naprawczy tulejki pod dźwignią
mar244
Posty: 36
Rejestracja: 25 grudnia 2010, 18:50
Lokalizacja: Czêstochowa

Post autor: mar244 »

kolego a gdzie takie zestawy można kupić?
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

w mięsnym kurwaaaa :wnerw:














w sklepie z częściami do francuzów - to chyba logiczne...
wsmpw

Post autor: wsmpw »

monopol ;)
unikorn

Post autor: unikorn »

może warto dodać takie ogłoszenie przyklejone i jakoś grubą czerwoną czcionką wypisane że: "CZĘŚCI DO RENAULT 5 ORAZ RENAULT SUPER 5 NALEŻY POSZUKIWAĆ W SKLEPACH OPATRZONYCH SZYLDEM BRZMIĄCYM MNIEJ WIĘCEJ TAK: CZĘŚCI DO AUT FRANCUSKICH"

co wy na to?
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

eeee nie trzeba....
adalbert

Post autor: adalbert »

witam
mam podobny problem z tym lewarkiem lata we wszystkie strony patrzylem pod spodem to brakuje tam czegos tylko nie wiem jak to powinno wygladac w orginale( jest pret lewarka połaczony z poziomym pretem do skrzyni biegów i nic wiecej) czy moglby mi ktos wrzucic jakies zdjecia albo schemat albo co dokladnie powinienem kupic zeby to naprawic samemu
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

Zaglądnij do serwisówki :]
Znajdziesz ją w dziale DOWNLOAD
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Tak dodam że zestaw naprawczy pod skrzynkę to jakieś 5 dyszek i nie ma problemu z kupnem
adalbert

Post autor: adalbert »

patrzylem w dokumentacji technicznej ale nie znalazelem tam nic na ten temat budowy lewarka
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

co do założonej sprężyny to nie ma ona wpływu na latanie dźwigni,u nie tak było ,więc przyczyna jest inna
ODPOWIEDZ