Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Witam wszystkich miłośników R 5 :)

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

2Paco
Posty: 3
Rejestracja: 16 stycznia 2011, 19:15
Lokalizacja: £ód¼

Witam wszystkich miłośników R 5 :)

Post autor: 2Paco »

Witam
Wszystkich maniaków, miłośników czy też zwykłych użytkowników Renuweczek :)

Jestem posiadaczem już 2giej Reni 5 :)

Z pierwszą żyliśmy wspólnie 2 lata po tym jak pracowała na budowie i była prowadzona przez mojego znajomego w końcu się złamała i musiałem ją oddać na cmentarz:(

Pewnie do dziś bym nią się cieszył gdyby nie fakt iż mój kolega uważał że każdy krawężnik da się przejechać jaki każdą dziurę.Już nie mówiąc o udźwigu Reni czasem woziła w bagażniku 500kg worków cementu plus pełną przyczepę różnych zapraw itd. ;(

Wracając do tematu od 3 listopada 2010 roku jestem posiadaczem białej Renuweczki 5 Five z silniczkiem 1,1 :) Postaram się na dniach wkleić parę zdjęć :)

To może tyle na początek :)
HyperSpeed...
vino1986

Post autor: vino1986 »

powitac nowego... chwal sie czym predzej furaczem :)
2Paco
Posty: 3
Rejestracja: 16 stycznia 2011, 19:15
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: 2Paco »

vino1986 pisze:powitac nowego... chwal sie czym predzej furaczem :)
Witam :)
Jak miło że jak szybko ktoś odpisał :)

Szczerze to nie mam się już czym chwalić bo miesiąc temu podczas zimowego holowania miałem małego dzwona z sąsiadem :(
Skutkiem tego był zbity reflektor migacz połamany zderzak i wgniecione lekko nadkole od pasażera.
Nowy reflektor i migacz są od starej Reni ale zderzak nadal popękany nadkole lekko naprostowane choć przy reflektorze już rdza wchodzi :(
A była taka piękna naprawdę jak za tą cenę ( 700zł )
Ehh :( Moja miła musiał mnie tydzień rozweselać bo byłem strasznie załamany.
Lubie auta czasem przy nich coś majstruje ale blacharskie sprawy to nie moja działka ;/
Mam parę zdjęć przed wypadkiem zaraz się zaloguje na fotosiku i wrzucę je :)
HyperSpeed...
ODPOWIEDZ