Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

VI Zlot Klubu Renault 5- Miedziana Góra 23 lipiec 2011

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

My też już w domku cali z drowi bez przygód na trasie. Troszeczkę nam zeszło zanim zakotwiczyliśmy "renuara" pod domem gdyż przez Łódź jechaliśmy (szybki obiad u teściów). Dzięki za fantastyczną atmosferę. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie. Oczywiście nie muszę pisać co mają robić te osoby, które nie przyjechały hihi :glupek:
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Super zlot :) szkoda że mój dopiero pierwszy ;/ ale nadrobimy :) A i zachciewa się pracować i dopieszczać te małe czasami z humorami renóweczki :)

Spokojny powrót do domu i jednak kolejne zdziwienie spalanie w granicach 5.7 :D

Uni prawdziwy piroman dobrze że zapalniczką nie podpalałeś hehe

Dzięki jeszcze raz :) i do zobaczenia na kolejnym zlocie planowanym lub nie :radocha:
Awatar użytkownika
kkrasnall
Posty: 565
Rejestracja: 7 lutego 2010, 14:48
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:

Post autor: kkrasnall »

My też dotarliśmy do domku cali i zdrowi. Dzięki Macky za usługę transportową :]
Silnik się o dziwo uspokoił i już nie stukał jak dojechaliśmy do Makcy'go pod dom, trochę dziwne, w środę zabieramy się za wymianę silnika i autko wraca na Śląsk do Mopela i Basi która podobno ma mi urwać co nie co za to co zrobiłem ;) ale może nie będzie tak źle.

Dzięki wszystkim za super imprezę. :lol:

ze rok koniecznie biorę siekierę co by skuteczniej walczyć o ogień ;)

wieczorkiem zdjęcia i on-board z przejazdów.
macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: macky »

Piotrek
Posty: 992
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

No to widzę, że się działo. Żałuję że nie dałem rady dotrzeć ale przygotowania weselno ślubne mnie przerosły
tel. 694-451-356
Obrazek
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Dotarłem do domu bez przeszkód,całe szczęście.Na zjeździe z obwodnicy w Piotrkowie,blondynce w mondeo trochę Bym posmyrał kuferek.Było szeroko było jak minąć po lewej.Bobrze że nie leciałem za szybko kołka zblokował :stres:
Złot był SUPER :lol: :brawo: ,Mój V.W piątek przed wyjazdem pogoda dała wiele do myślenia,przestane czy nie.Po dotarciu na miejsce i rozbiciu namiotów,udaliśmy się tradycyjni pod daszek,grill,kiełbaski i taki tam...(Dzięki KUBA za wzięcie grilla,i resztę zestawu) :okok: .W sobotę nad ranem tak gdzieś czwarta,przestało padać.Wyszło słoneczko tor ładnie wysuszyło.Jak co roku przed Naszym wjazdem na tor,Chłopaki na super oesie osuszają tor i trochę gumy na nim zostawiają.Tor w tym roku coś nie służył mojej żabie,co start to pchanie :nerwus: (Dzięki Chłopaki za pomoc,na torze i poza nim) :okok: Tak więc do następnego zlotu,Pozdrowienia dla Wszystkich :)
Podziękowania dla Maćka i Gufiego :okok:
Ps.Krzysztof fotki z super oesu :)
http://automobilklub.kielce.pl/index.ph ... ecia=15048
http://automobilklub.kielce.pl/index.ph ... ecia=15063
http://srmm.com.pl/index.php/vii-supero ... #more-9212
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2011, 17:41 przez KuchaR, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

Kiedy będą filmiki - bo nie moge sie doczekać swojego z przejazdu - NIKOŚ WALCZ WALCZ ;)
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Rosic

Post autor: Rosic »

Myśmy wrócili dopiero teraz, ze względu na wizytę na wsi u znajomych.

Muszę powiedzieć to co zawsze: Zlot był mega udany, mega fajny i absolutnie zajedwabisty! Dzięki wszystkim! Jak wiadomo bankowo będę też za rok!

Chciałbym też nadmienić, że Kasi, chociaż mało samochodami zainteresowanej, zlot też się bardzo bardzo podobał i nie urwała mi głowy za to, że Ją tam zaciągnąłem - wręcz przeciwnie, była bardzo zadowolona.

Także Pozdrówki dla wszystkich a fotki będą pewnie dopiero jak wrócę do UK.
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

Ostatnio zmieniony 25 lipca 2011, 17:33 przez nikos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

Dzięki nikoś - mowiłem wstaw jakąś fajną pioseneczkę a nie moje biadolenie ;)

Postanowiłem tutaj jak to sie każdy śmiał z mojego dachu to wklejam link do albumu od lakiernika co to on nie potrafi ;) ;- PACAN

Fakt obspawanie budy jakoś mu wyszło ale lakier KURWAAA PORAŻKA sam bym to lepoej zrobił ;)


https://picasaweb.google.com/KrystianR5 ... WidziaEHHH

tam sa pomieszane jak mi Bajba przesyłał budy i u pana edzia
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Awatar użytkownika
kkrasnall
Posty: 565
Rejestracja: 7 lutego 2010, 14:48
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:

Post autor: kkrasnall »

Mój ostatni przejazd On-board :]

http://www.youtube.com/watch?v=9zIGIAHVyPA

Reszta później bo internet mam kulawy :(
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

To pewnie ten zwycięski przejazd :)
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

świetne foteczki Krysiu i Radku
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Dziękujemy. Krysia ma wprawdzie jeszcze problemy z kadrowaniem i "palcem w obiektywie", ale kolejne zdjęcia wychodzą jej coraz lepiej.
ODPOWIEDZ