Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

MIEDZIANA VI

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

wlasnie :> oj Lodoooo wydalo sie :P

to kto jest za tym pomyslem?
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Linka^ pisze:
to kto jest za tym pomyslem?
juz go dodalem :D :D do listy
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

:wstyd: nie spojrzalam na gore :) :okok:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

to z zeszłych lat :-P kur...ka wiadomo o co biega noooo :-P
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

oki oki czekamy az ten fajfus z AK wreszcie potwierdzi nam termin :(
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Nieciekawie przedstawia sie sytuacja z 16.07, bo jak sie dzis dowiedzialam: to bardzo odlegly termin i sjs, majac na razie podpisana umowe wstepna z firma ktora bedzie szkolic, nie ma jeszcze ustalonego harmonogramu na ta impreze. wiec jest ryzyko, ze skoncza np. o 19 i nie wjedziemy juz na tor.
z kolei 23 jest oes, ktory przewaznie konczy sie ok.15-16 wiec posprzatamy i mozemy jezdzic do nocy :P

i teraz czekam na decyzje- bierzemy 23 czy czekamy do nie wiadomo kad az napisza ten zasrany harmonogram?
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

faken cziken...

Na 23 chyba nikt się i tak nie wpierdzieli po super oesie, nie? więc może poczekamy...

A nie ma opcji dogadać się, że 16 a jak się nie uda to 23??
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

decyzja podjeta robimy 23 lipca !!


ryzyko jest zawsze ze ktos sie wbije

druga sprawa duzo osb bierze urlopy ustawia sobie jakies tam rzeczy na dany termin wiec wole nie dowiedziec sie na dwa tygodnie p[rzed zlotem ze jednak 16 sie nie da
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

spox ;-)
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Powiem szczerze, że dla mnie to termin fatalny. A co do urlopów to w większości dużych firm urlopy wakacyjne kończy się planować w lutym tak naprawdę a w marcu tylko poprawki.
Kurka, skoro jesteśmy już stowarzyszeniem, to czy nie można było tego zrobić normalnie i oficjalnie?
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

To jest normalnie i oficjalnie, po prostu nie stac nas zeby wybulic 600zl netto za godzine jazdy, a szkola jazdy subaru ma wynajete wiekszosc sobot w roku i placa za to gruba kase. Ja o termin pisalam do AKK juz w styczniu, niestety szkola jest na "prawie" i mamy do wyboru, albo czekac i dowiedziec sie ze 16 wjedziemy na tor po godz.19 albo zrobic 23 i wjechac normalnie po superoesie. Poza tym po oesie nikt nam sie nie wbije, mamy rezerwacje na ten termin i nie ma przepros.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

tommies pisze:Powiem szczerze, że dla mnie to termin fatalny. A co do urlopów to w większości dużych firm urlopy wakacyjne kończy się planować w lutym tak naprawdę a w marcu tylko poprawki.
Kurka, skoro jesteśmy już stowarzyszeniem, to czy nie można było tego zrobić normalnie i oficjalnie?
uwierz 16 to byla lepsza opcja i dla mnie :P ale

miedzianka bez toru to nie miedzianka :D

z sjs-em normalnie nie idzie sie dogadac oni maja zaklepany 16 dla jakiejs firmy harmongoram dla tej firmy rownie dobrze moga przedstawic na poczatku lipca
i wtedy tez dowiemy sie naprzyklad ze koncza o 19 ?? i co przekladac zlot na 2 tygodnie przed wlasciwym terminem ??

do stowarzyszenia brakuje ostatnich szlifow :D

a termin przedyskutowalem z udzielajacymi sie w tym watku osobami
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Potwierdzam - rozmawialiśmy dziś przez telefon.

Termin jak termin - wiadomo że nie każdemu będzie pasować, ale podejrzewam że niektórym pasuje bardziej niż 16ty.

Nie ma co kombinować i ryzykować że nie będzie toru. Później byłyby pretensje, zwrot wydanej kasy itp...
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

dostalem takie cos na GYGY


1243707
12:19:26
hej Wasq
12:19:38
Turbina 5 z tej strony
12:19:46
wiem,że nie mam już 5
12:19:52
tzn. mam dwa modele
12:20:08
czy mogę was odwiedzić na zlocie w Miedziance
12:20:34
przyjechałbym z żoną i synem może z bratem
12:20:40
na jeden dzień
12:20:48
ile bym musiał wpłacić
12:21:08
i kiedy dokladnie jest ten zlot
12:21:10
pozdrawiam
12:21:14
re5pect
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no i??
opłata jest za zlot jednakowa - jak ktoś nie jeździ po torze - jego wola... tak mówiliśmy z tego co mój zepsuty mózg pamięta...
ODPOWIEDZ