Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

warsza65 - Seat Ibiza

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

warsza6

warsza65 - Seat Ibiza

Post autor: warsza6 »

Witam,kupiłem moją Ibi w piątek 15 lipca za 2200 zł :)
Trochę o Ibi,jest to rocznik 1996,pierwsza rejestracja marzec 97 z silnikiem 1.4 8V o mocy 60 KM.bez LPG :tak: z wyposażenia brak elektrycznych szyb :( 2x Airbag,ABS,Wspomaganie Kierownicy,Imobiliser,Centralny Zamek + Alarm,Szyberdach. Przebieg 154 tyś.
Od dnia zakupu po za zatankowaniem nie robiłem z nią jeszcze nic. Odpala bez problemu jeździ się świetnie jak na razie wszystko ekstra. Są i wady nadkola do wyprawek,brak osłony pod silnik,i szwankująca temperatura silnika chyba coś z czujnikiem,.,będę starał się tu pisać na bieżąco co dzieje się z autem.. zdjęcia robiłem fonem k800i gdyż aparat pożyczył wuja na wakacje:D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Opinie mile widziane te dobre i te złe ;) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2011, 15:03 przez warsza6, łącznie zmieniany 1 raz.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

'96 150 tys... jaaaaasne
a tak poza tym to fajne małe autko :)
warsza6

Post autor: warsza6 »

Mówisz ,że przyjaciel mnie w ch,. zrobił :D :P
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

Mówię tylko, że przebieg jest trochu (o połowę) za mały i nic poza tym :-P
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no możliwe że kolega został oszukany
warsza6

Post autor: warsza6 »

Ja jestem 3 właścicielem,auto jest z polskiego salonu,kolega był drugim jak go kupował "Ibi"miała 110 tyś,a jak mi sprzedał to ma 154tyś. :D Może coś tam skręcili ,ale silnik jest wporzo pracuje równo,suchutki itp. i za tą cenę nie ma co narzekać :D
Awatar użytkownika
wader600
Posty: 103
Rejestracja: 10 marca 2011, 12:06
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: wader600 »

No powiedzmy że nie ma co narzekać zależy kto co lubi...
WadusFoN 789255816
WadusGG 8219825

Renault 5 1.4 gtr 88r
Hormon

Post autor: Hormon »

lodoo pisze:'96 150 tys... jaaaaasne
Nie wiem co wy sie tak przebiegu czepiacie. Teściowa ma auto która kupiła ode mnie, rocznik 98r i ma 140tys przejechane. Ona jest jego drugim właścicielem, bo auto było kupione w salonie. Takich przykładów mam w pizdu i jeszcze trochę.
warsza6

Post autor: warsza6 »

wader600 pisze:No powiedzmy że nie ma co narzekać zależy kto co lubi...
Jakbym nie lubiał to bym nie kupił :D
Hormon pisze:Nie wiem co wy sie tak przebiegu czepiacie. Teściowa ma auto która kupiła ode mnie, rocznik 98r i ma 140tys przejechane. Ona jest jego drugim właścicielem, bo auto było kupione w salonie. Takich przykładów mam w pizdu i jeszcze trochę.
Właśnie też znam takie przypadki ;)
jjmag

Post autor: jjmag »

panowie moja 5 w momencie zakupu miała 114 tyś przebiegu teraz po 2 latach ma 160 ale poprzedni właściciel z racji wieku nawet zimą ją nie wyjeżdżał a do garażu była zimą odśnieżona tylko ścieżka bo chodzili ją co raz odpalić
Awatar użytkownika
VivaxFalciparum
Posty: 81
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 21:43
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: VivaxFalciparum »

Moja 5 ma 149 tyś i oceniam ten przebieg na oryginalny.
Dwie właścicielki przede mną, od nowości.

Ale to zależy od samochodu też, mój golf ma 340 tyś i trzyma się równie dobrze, jak nie lepiej niż piąteczka. : )
ODPOWIEDZ