Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Jak bardzo gorący silnik-duże problemy z odpaleniem

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

MiK

Post autor: MiK »

a ja myślę że to złe świece, a dokładniej zakres temperatury nie taki i jak się zagrzewa to nie daje iskry i kopci "kwaśnym dymem"
Awatar użytkownika
wader600
Posty: 103
Rejestracja: 10 marca 2011, 12:06
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: wader600 »

Ja właśnie musze zmienić świece bo mam złą ciepłote i gdy silnik jest w temp. optymalnej to juz ciężko pali a na zimnym to moment
WadusFoN 789255816
WadusGG 8219825

Renault 5 1.4 gtr 88r
jjmag

Post autor: jjmag »

a ja myślę żebyście częściej zaglądali na forum a nie targali starego kotleta temat z początku sierpnia główny zainteresowany się nie udziela w temacie więc może ktoś by go zamknął
pako

Post autor: pako »

MiK pisze:a ja myślę że to złe świece, a dokładniej zakres temperatury nie taki i jak się zagrzewa to nie daje iskry i kopci "kwaśnym dymem"
Czekałem na temat ze świecami i się doczekałem.Okazało się,że dwie świece były praktycznie odkręcone.A przecież na zimno odpalał!Wyjąłem wszystkie,wyczyściłem i problemu nie ma.Prawdopodobnie to była przyczyna trudności z odpaleniem na gorącym silniku..Temat można zamknąć,chyba że macie jeszcze jakieś uwagi :)
ODPOWIEDZ