Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Inne części pasujące do R11

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
oldik
Posty: 6
Rejestracja: 16 października 2010, 16:32
Lokalizacja: Wroc³aw

Inne części pasujące do R11

Post autor: oldik »

Po małej przerwie informuję, że dalej walczę z remontem mojej 11. W związku z tym mam pytanie czy są części, elementy pasujące od innych modeli R. Myślę tu np. o zawieszeniach, kołysce pod silnik itp. Nawiasem mówiąc pierwotnie auto miało powrócić do ideału jako cywil, ale decyzja została zmieniona i robię replikę jaką jeżdził Ragniotti. Ściągam właśnie homologację z PZM i wg niej będę budował.

Mozliwe, że przez chwilę będę się nie odzywał - mały urlop.
Dzięki za info.
Renault 11 Turbo 84' "Złota strzała"
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

Na pewno paszą hamulce przód tył zawiecha inna ale do dozdobycia, tłumiki raczej słabo przynajmniej przednie rury. blachy: błotniki przód, tył raczej nie do zdobycia progi tylko wersja 4d silnika troszeczkę inaczej podparty z przodu dodatkowa łapka do skrzyni czyli 4 poduchy . Z repliką raczej bym odpuścił lepiej odświeżyć blachy i porządnie zakonserwować. moja r11 turbo mimo 135 tys przebiegu jest blacharsko zjedzona ale silniczek przy największych mrozach palił od strzała. Jak coś to pisz na pw a możesz puścić mi na email tą homologacje ?
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
gzara

Post autor: gzara »

Na stronach francuskiego klubu R11-R9 jest serwisówka z Renault Sport, jak zrobić aby 1.4 miało ponad 200km ale wydaje mi się że to na chwilę obecną trudna sprawa. Wogóle jak stworzyć R11 turbo A grupa.

Mam idealne sanki do R11 proste i nie zgryzione rudą.
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

gzara, masz jeszcze jakieś pierdołki ze swojej r11 czy poszła w całości na żyletki ?
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
Awatar użytkownika
oldik
Posty: 6
Rejestracja: 16 października 2010, 16:32
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: oldik »

gzara podeślij mi na priva za ile te sanki?
Co do homologacji to czekam aż przyślą mi z tego pzm.
Natomiast co do całości to raczej będzie rajdówka. Dla mnie to nie problem. To już trzecia w życiu którą buduję.

[ Dodano: 20 Sierpień 2011, 15:13 ]
Możecie mi podesłać tego linka francuskiego klubu.
Tylna belka nie jest np. taka sama jak od 19? Mam całą ale mega kiepską.
Renault 11 Turbo 84' "Złota strzała"
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

rozmiary raczej inne a w r19 tylko 16v mały belkę 4 drążkową . przydała by się książka z numerami fabrycznymi od r19 i r5 ponieważ podejrzewam że środek belki test taki sam a różni się tylko mocowaniem do nadwozia oraz mocowaniem tarcz o kół .
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Mam kopię homologacji i notatki montażowe R-11 TURBO GR A

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
oldik
Posty: 6
Rejestracja: 16 października 2010, 16:32
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: oldik »

czyli na taką czekam...

Może ktoś z Was jest w posiadaniu takich ładnych ośmio-ramiennych felg speedline?

[ Dodano: 20 Sierpień 2011, 15:48 ]
Czy te notatki montażowe są jakąś częścią składową tej homologacji?
Jeśli nie to czy jest szansa wglądu?
Renault 11 Turbo 84' "Złota strzała"
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Notatki montażowe są instrukcją montażu kitu przygotowanego przez Renault Sport dla zbudowania auta rajdowego GR A.Zawarte są tam zdjęcia zamontowanych elementów,lokalizacja,sposób montażu,wymiary,przebiegi przewodów itp.Jeśli chodzi o wgląd to moje na razie nie są tajne.
Awatar użytkownika
oldik
Posty: 6
Rejestracja: 16 października 2010, 16:32
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: oldik »

Witam, po długiej przerwie. W między czasie trafiła mi 108 na mały remont i 11 stanęła, ale już rusza. Obecnie pojechała na budowę klatki, homologacja też już jest.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tą 108 się kończę zajmować
Obrazek

gzara - masz jeszcze te sanki ?

Swoją drogą dopiero teraz dostrzegłem ten temat z mario i jego 5, a myślałem że już dwie rajdówki w życiu zbudowałem. Cóż, myliłem się. To co On robi to jest ekstraklasa, muszę to na żywo zobaczyć.
Załączniki
20120313511a.jpg
20120313512b.jpg
20120313513c.jpg
20120313514d.jpg
20120313515e.jpg
Obraz 066a.jpg
Renault 11 Turbo 84' "Złota strzała"
ODPOWIEDZ