Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

GTT z silnikiem 1,7.

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

GTT z silnikiem 1,7.

Post autor: TQT »

Awatar użytkownika
wader600
Posty: 103
Rejestracja: 10 marca 2011, 12:06
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: wader600 »

No ale zwykłe 1.7
WadusFoN 789255816
WadusGG 8219825

Renault 5 1.4 gtr 88r
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Ale buda z numerem od GTT :)
Awatar użytkownika
wader600
Posty: 103
Rejestracja: 10 marca 2011, 12:06
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: wader600 »

A no ;)
WadusFoN 789255816
WadusGG 8219825

Renault 5 1.4 gtr 88r
qbica1988

Post autor: qbica1988 »

o bliziutko :]
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

O ile pamiętam, to już 3 raz wystawiona.
Najpierw za 3000zł, potem za 2000zł.
Teraz licytacja :]
aleX_grzegorz
Posty: 88
Rejestracja: 14 października 2011, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aleX_grzegorz »

....tylko cena minimalna to 1100zł...trochę dużo jak za taki stan....! :mysli:
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

I dużo i nie jednocześnie. Z jednej strony auto nie jeździ, nie posiada oryginalnego silnika, brak przeglądu.
Z drugiej zaś to oryginalne GTT Ph I z przynajmniej ze zdjęć sądząc kompletnym i niezłym ospojlerowaniem i felgami, ubezpieczone praktycznie jeszcze cały rok.
Dla osoby pragnącej odrestaurować GTT to niezła baza, aby mieć od czego zacząć. W końcu to zarazem tylko 1100 minimalnej za kultowe auto.
aleX_grzegorz
Posty: 88
Rejestracja: 14 października 2011, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aleX_grzegorz »

...ja widziałem to auto na żywo i chciałem je kiedyś kupić......a dobrze wygląda tylko na zdjęciu...buda jest tak zardzewiała że nie nadaje się do niczego a reszta też jest nie za ciekawa...straszna lipa z tego auta... :mysli:
kosmaty
Posty: 4
Rejestracja: 5 listopada 2011, 18:01
Lokalizacja: czestochowa

Post autor: kosmaty »

nie jest tak tragicznie motor zapalil po podpieciu plusa na cewke od strzala podloga dzwon tylko troche ranty i wachacze belka duzo nalotu . problem tylko co za jednostke napedowa wstawic bo o oryginale nie ma chyba co marzyc :) ???
wsmpw

Post autor: wsmpw »

o 1.4 turbo łe tam są te silnik ;)
ale bardzo problematyczne może 1.7 turbo z volvo
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

1.7 T problematyczne? Chyba o 1000% mniej od 1.4T Brak pier... gaźnika z którym tylko same kłopoty. 1.7T to już dość nowoczesny silnik z wielopunktowym wtryskiem, w dodatku w Volvo ten silnik jest mega zduszony - co to za doładowanie 0.3 bar? Wystarczy zwiększyć doładowanie, MBC i tak ot dochodzi 20 KM
wsmpw

Post autor: wsmpw »

pisałem że 1.4 to problemy i że lepiej 1.7 :okok:
kosmaty
Posty: 4
Rejestracja: 5 listopada 2011, 18:01
Lokalizacja: czestochowa

Post autor: kosmaty »

1.7 turbo chodzi mi po glowie .narazie nie zdecydowalem jeszcze co i jak jesli trafie gdzies ladniejsza GTT to ta rozsprzedam na czesci
stadeo92
Posty: 343
Rejestracja: 2 lutego 2010, 19:00
Lokalizacja: wadowice

Post autor: stadeo92 »

1.7t wymiata w r5... sam mialem troche go pokrecilem i wymiatalo, teraz lata nia moj kumpel co ja odkupil i tylko morda sie mu cieszy:D sam teraz robie wszystko w campusie pod ten wlasnie silnik... bedzie nie pozorna bestia ;p
ODPOWIEDZ