Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Miedzianka 7?

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Miedzianka 7?

Post autor: Linka^ »

Dlugo mnie nie bylo, i pewnie rzadko bede zagladac, ale mam pyt. czy dzialamuy z miedzianka w przyszlym roku????
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

No jak nie jak tak :-) Skład pewnie nie będzie już taki duży, ale mimo to myślę, ze warto :-)
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

rezerwowac toru nie ma co i tak pewnie wezmiemy po lipcowym oesie wiec trzeba czekac az AKK ujawni kalendarz imprez.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nom

a co tam z tym remontem - coś mieli rozbudowywać w tym roku i tor miał być zamknięty - coś wiadomo już?
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

z tego co mi wiadomo sa w trakcie ustalania kalendarza imprez wiec nie sadze zeby zamkneli na caly lub w srodku sezonu. ale po swietach pewnie bede wiedziec wiecej wiec dam znac.
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

superoes jest 21.07 wiec ew. wtedy moznaby zorganizowac zlot, jesli oczywiscie beda chetni....
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Linka^ pisze:superoes jest 21.07 wiec ew. wtedy moznaby zorganizowac zlot, jesli oczywiscie beda chetni....

podejrzewam ze trzeba klepnac ten termin bo jest jak co roku na przelomie miesiecy

jesli uda Ci sie potwierdzic ze nie beda robic problemow z rezerwacja trzeba bedzie zalozyc temat o terminie zlotu zeby sobie ludzie terminy w pracy zaklepali :)
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

ok, napisze do nich i dam znac
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Linka masz moze jakies nfo ??
unikorn

Post autor: unikorn »

Siemka... nie dało by rady na początek lipca? Pierwszy tydzień sierpnia mam termin i nie przyjadę na zlot na tydzień przed porodem :/
Jak by się udało, plis, plis, plis
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

unikorn pisze:Siemka... nie dało by rady na początek lipca? Pierwszy tydzień sierpnia mam termin i nie przyjadę na zlot na tydzień przed porodem :/
Jak by się udało, plis, plis, plis

nie i chuj Ty i tak jestes pijak i jeszcze lewe interesy robisz na zlocie jakies sedesy wozisz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dla mnie to bez roznicy jaki termin bedzie kwestia czy uda sie Lince cos innego zalatwic
unikorn

Post autor: unikorn »

:D najwyżej będę duchem (ale wolał bym ciałem i reuarem ) Pozdro.
Dajcie znać jak by kto kibel potrzebował ;P
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Hey, jeżeli Klub R5 jest już Klubem lub Stowarzyszeniem oficjalnym i zarejestrowanym to może poruszymy temat składek? Dobrze by było rzucić parę słów na ten temat aby na Zlocie dogadać szczegóły.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Niestety, nie jest:)

Sąd podważył odrzucił ostatni wniosek ze względu na "błędy" w Statucie. Problem w tym że każda zmiana statutu wymaga zebrania założycieli, podpisów itp więc odpuściłem
Może w tym roku zrobimy nową listę i na nowo napiszę wniosek.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

ja jestem za, można podziałać :)
ODPOWIEDZ