Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Swap na 2.0 8v Wady, zalety, porady, itd

W tym temacie znajdziemy wszelkie informacje potrzebne przy przekładaniu silnika

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jackal
Posty: 256
Rejestracja: 4 lutego 2010, 23:00
Lokalizacja: Dêbica // Rzeszów

Post autor: Jackal »

Mi się udało kupić bardzo zdrową budę .. :lol: I to prawie za darmo ;P
Awatar użytkownika
M_Motorsport
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 16:13
Lokalizacja: Dolny Slask

Post autor: M_Motorsport »

Hehe ... tylko pogratulowac, a tak z ciekawosci buda gtt/gte czy normalna, i jak mozna prawie za darmo czyli ile :P
Awatar użytkownika
Jackal
Posty: 256
Rejestracja: 4 lutego 2010, 23:00
Lokalizacja: Dêbica // Rzeszów

Post autor: Jackal »

Zwykła... ale nie sądzę aby to robiło jakąś różnice ; ) Cena... kompletny silnik z osprzętem na swapa do gte ; )
Awatar użytkownika
M_Motorsport
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 16:13
Lokalizacja: Dolny Slask

Post autor: M_Motorsport »

Nie w twoim wypadku to zadna roznica bo ty swapa z gte zrobisz do niej... a ja potrzebuje gte gte i swap motoru z megane zrobic. To roznica jak bym mial gte/gtt i bym chcial igle wtedy bym zrobil jak ty :)
Awatar użytkownika
M_Motorsport
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 16:13
Lokalizacja: Dolny Slask

Post autor: M_Motorsport »

Chwilowo sie wstrzymuje z kupnem reni i ze swapem, poniewaz ostra zima u mnie a w garazu ziiiimno troszke.... wiec czekam do wiosny... tzn przed wiosna musze kupic renie i zaczynac swap... pozatym czeka mnie jeszcze przekladka mojego clio2ph1S ale to inna historia. Dzieki za rady i za wszystko, Jak zaczne cokolwiek dlubac zaraz wrzucam temat na forum.
Pozdro 4all
ODPOWIEDZ