Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

INFORMACJE - REGULAMIN

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

INFORMACJE - REGULAMIN

Post autor: lodoo »

Start od 28 lipca 2012 do powiedzmy końca tygodnia poprzedzającego ten, w którym jest zlot. (Czyli jak zlot był 20-22.07 w tym roku, to konkurs trwałby do 23:59 15.07)

Każdy uczestnik robi nowy temat ze swoim nickiem w nazwie i wrzuca w nim foty :)

Proponuję taki mini-regulamin:
1. Nie liczą się zdjęcia zrobione przed 1.08 a wstawione po 1.08.
2. Nie mogą to być zdjęcia tego samego auta w 2 miejscach i w różnym czasie wykonane przez 1 osobę
3. 2 osoby mogą złapać to samo auto
4. Nie mogą to być zdjęcia kolegów z klubu ani robione na zlotach
I tyle, żeby nie było niejasności.
5. Odbiór nagrody - tylko osobisty na zlocie Miedziana Góra 2013 :) Jak kogoś nie ma - dyskwalifikacja i wygrywa osoba z największą ilością złapanych piątek OBECNA NA ZLOCIE
6. Fair-Play - specyfika konkursu bardzo tego wymaga i pamiętajmy, że to tyko zabawa :)

POWODZENIA
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Bo mam dylemat. O tym nie ma w regulaminie konkursu.
Czy punktują auta znalezione na szrotach, w krzakach etc.? Takie jak to cudo co dzisiaj wykryłem w Złotoryi.
Załączniki
19122012936.jpg
19122012937.jpg
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

I jak z moim powyższym zapytaniem? Wg mnie takie znaleziska to x 2 powinny się liczyć:)
ODPOWIEDZ