Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

pamiętajmy o ostrożnej jeździe!

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mocne :-D
Sweeper

Post autor: Sweeper »

wypadek spowodowany fotoradarem to ściema - ten samochód wpadał w poślizg zanim błysnęła lampa
dodatkowo goście powypadali na własne życzenie - tak się kończy jazda bez pasów

dobrze, że rozbili się sami a nie zgarnęli jakieś rodziny w samochodzie jadącym np z naprzeciwka
żuwik

Post autor: żuwik »

Sweeper pisze:wypadek spowodowany fotoradarem to ściema - ten samochód wpadał w poślizg zanim błysnęła lampa
Po 1. Widać depnięcie w hamulec przed błyskiem, które to spowodowało zarzucenie samochodu (auto wyraźnie nurkuje), co pośrednio jest "winą" fotoradaru.

Po 2. Ale jak jechał tak szybko, że jego reakcja była tak gwałtowna, to sam sobie winien.

Po 3. A znając internet cały ten błysk jest nałożony.
Skowron

Post autor: Skowron »

właśnie miałem to napisać, "wypadek spowodowany radarem", co za jemioł mógł uznać że to przez błysk lampy, gościu zapierdziela długim dostawczakiem na łuku na mocno nieprzewidywalnym asfalcie(biorąc pod uwagę pogodę), i nahle błysk wywraca mu samochód!! Szkoda mi tylko pasażera, a to że nie nikt w niego nie wjechał, ani on nikogo nie zgarnął, to naprawdę szczęście! A ostatnią swoją fotkę kierowca może dać sobie na nagrobek, z dopiskiem "bezpieczna jazda i pasy mogą uratować Wam życie"
Sweeper

Post autor: Sweeper »

żuwik pisze:Po 1. Widać depnięcie w hamulec przed błyskiem, które to spowodowało zarzucenie samochodu (auto wyraźnie nurkuje), co pośrednio jest "winą" fotoradaru.
a ja myślałem, że kierowcy który z dużej prędkości hamuje na łuku drogi
żuwik

Post autor: żuwik »

No oczywiście zawsze można nie zauważyć cudzysłowia i punktu drugiego...
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mysle, ze dokladnie tak jak pisze zuwik... wyjachal zza zakretu (jechal trochu za szybko) zobaczyl radar - przychamowal zarzucilo i klik na bok

jakby nie radar to by tak nie przyhamowal i pewnie nie przewrocil sie...

i nikt nie mowi ze to przez blysk - a przez sama obecnosc radaru, bo blysk pewnie nalozony (tak, tez tak sadze)
żuwik

Post autor: żuwik »

Nom, tyle, że to żadne wytłumaczenie...

Jakby nie jechał za szybko nie musiałby hamować przed radarem.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

oczywiscie masz racje... ja go nie tlumacze... ale tytul filmiku pasuje - "posrednio" jak napisales ;-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

ładnie to sobie chłopaki wytłumaczyliście z jednym małym ale ;)
jeżeli jest fotoradar to i jest przed nim znak (w tej sytuacji przed zakrętem) tym samym kierowca wiedział o jego istnieniu jeszcze przed wjechaniem w zakręt
jednak i tak nie zwolnił, a jak zauważył skrzynkę to depnął w hamulec (widać wyraźnie jak przód nurkuje) i efekt gotowy
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Straszne.Nie komentuje.Raz widziałem pod Toruniem Piątkę po wypadku.Paliła się a ze środka wyciągali kierowcę.Było to dobrych kilka lat temu...
Pamiętajmy o bezpieczeństwie :!: :!: :!:
konradmk

Post autor: konradmk »

moje 5 gr :)

http://pl.youtube.com/watch?v=MwIurJQOYSo


PS można krytykować ;)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

konradmk pisze:PS można krytykować ;)
myślę, że nie ma sensu - swoje baty już odebrałeś podczas wypadku
żuwik

Post autor: żuwik »

Sweeper pisze:jeżeli jest fotoradar to i jest przed nim znak (w tej sytuacji przed zakrętem)
Ładnie to sobie wytłumaczyłeś, ale po tygodniowym przemyśleniu dalej nie wiem skąd to wiesz...
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

fajny filmik kondziu, szkoda tej twojej maszynki :(

ale podkładzik dowaliłeś! swego czasu ostro mieliłem rage a the m ;-)

pozdrawiam
ODPOWIEDZ