Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Ogrzewanie szyby

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

jakobs18

Ogrzewanie szyby

Post autor: jakobs18 »

Witam odpadła mi ta blaszka która idziesz do ścieżek do ogrzewania. Najlepiej przykleic to za pomoca kleju przewodzącego i powinno chodzi ?? Moze miał ktos podobny problem wie jak pomoc idzie zima cieżko bez ogrzewania tylnej szyby;/
unikorn

Post autor: unikorn »

1. Mam taki problem od 2 lat.
2. Można przeżyć bez ogrzewania tylnej szyby.
3. trzeba to wkleić klejem elektroprzewodządzym czy jakoś tak
rocker

Post autor: rocker »

Najlepiej lutować :)
unikorn

Post autor: unikorn »

wiesz... nie wiem czy te wyprowadzenie nie jest z aluminium a tego nie lutuje się od tak sobie.
rocker

Post autor: rocker »

Wyprowadzenie winno być z miedzi ????
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

zapomnij o kleju przewodzącym.... ogrzewanie szyby ma ze 150W i klejenie 1 ścieżki to co innego, a klejenie głównego terminala dostarczającego prąd to inna bajka... szyba będzie w tym miejscu bardzo się grzała (opór tego kleju jest jednak trochę duży w porównaniu do metalu) i może pęknąć w zimie albo podczas deszczu.
Niektórzy oferują usługi lutowania terminala, ale nie dają gwarancji, że szyba to przeżyje - może pęknąć podczas lutowania.
jakobs18

Post autor: jakobs18 »

własnie co za to kiepsko ziąb mu mnie w piąteczce szybka cały czas zaparowana. Najlepiej cała szybę zmięnic ????
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nom...
nowa szyba w aso tylna bodajże 170zł kosztuje :) a przynajmniej kosztowała... ronin zmieniał... tańsza w aso jak zamiennik ;-)
unikorn

Post autor: unikorn »

Lodoo pisze:nowa szyba w aso tylna bodajże 170zł kosztuje :) a przynajmniej kosztowała... ronin zmieniał... tańsza w aso jak zamiennik ;-)
:evil: o niektórych rzeczach dowiadujemy się jak zwykle za późno :(
ODPOWIEDZ