Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Do posiadaczy Alpiny

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

vino1986

Post autor: vino1986 »

Rycho te przedluzki tak wygladaja :?:
http://cgi.ebay.pl/Vend-prolongateur-de ... 1e5a4e15ef

jak tak to kupie cos takiego jak ktos to posiada :!: ;-) oczywiscie sztuk 4
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

vino1986 pisze:Rycho te przedluzki tak wygladaja :?:
http://cgi.ebay.pl/Vend-prolongateur-de ... 1e5a4e15ef

jak tak to kupie cos takiego jak ktos to posiada :!: ;-) oczywiscie sztuk 4
to jest dokładnie to!!!
vino1986

Post autor: vino1986 »

a nie masz przez przypadek czegos takiego na zbyciu :?: :-P
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

vino1986 pisze:a nie masz przez przypadek czegos takiego na zbyciu :?: :-P
niestety nie mam, sam bym chętnie kupił na zapas bo jedną mam ukruszoną ale nigdzie nie idzie tego dostać.
A co z tymi kapselkami na koła, chcesz je?
vino1986

Post autor: vino1986 »

jade dzis jeszcze raz do Renaulta... mam prosbe wyslesz mi swoj numer Vin na pw :?: bo moj okazuje sie ze nie jest oryginalny z alpiny turbo... a oni prosza mnie jeszcze o numer Vin zeby co kolwiek mozna bylo zaczac...
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

vino1986 pisze:jade dzis jeszcze raz do Renaulta... mam prosbe wyslesz mi swoj numer Vin na pw :?: bo moj okazuje sie ze nie jest oryginalny z alpiny turbo... a oni prosza mnie jeszcze o numer Vin zeby co kolwiek mozna bylo zaczac...
:mrgreen: ja też mam nie oryginalny
vino1986

Post autor: vino1986 »

no to lipa jak cholera... bo on mowi zeby co kolwiek zaczac to musze miec Vin... podam mu moj ten z GTL-ki bo taki ja mam :-)
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

ja ma z TS-ki :lol:
będe miał ten problem na uwadze bo mam gdzieś oryginalne niemieckie papiery z pierwszej alpinki i tam na 100% jest nr VIN,
tylko muszę je poszukać ale na przyszłość na pewno się przydadzą
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

vino1986 pisze:no to lipa jak cholera... bo on mowi zeby co kolwiek zaczac to musze miec Vin... podam mu moj ten z GTL-ki bo taki ja mam :-)
Cześć Vino. Nie mogę znależć tyh papierów z numerem alpiny, mam nadz. że mama mi ich nie wyrzuciła bo ja się przeprowadzilem niedawno i większość rzeczy została na starym mieszkaniu. Jak tylko coś znajdę to zaraz dam Ci znać.
-Za kilka dni powinienem wiedzieć coś na temat przedłużek pytałem tego znajomego w holandi i niestety pod ich numerem katalogowym są kable zapłonowe, więc wysłał do renaulta zapytanie o te części. Zamówiłem też u niego jeden komplet kapselków na felgi ale nie wiadomo co przyjdzie bo w katalogu nie znalazł żadnej informacji jakie to są- nie wiadomo czy z logo alpiny czy też gładkie chromowane. Sie okaże, powinny być na przyszły wtorek.
-Kiedyś pisałeś że masz beżową tapicerkę na zbyciu-a w jakim jest stanie?. Interesowałoby mnie wykładzina podłogi i kompletna tapicerka bagażnika.
-Kupowałeś coś kiedyś od KAROLA dawniej BLLACHY? Bo ja kupiłem od niego zaciski hamulcowe na tył-kasę przelałem, minęły 3 tygodnie a zacisków nie ma. Jak wogóle odpisze na pw to takie teksty klei że sie żygać chce. Jestem ciekaw czy jeszcze kogoś tak wyhujał? Chyba ruszę ten temat na forum.
Pozdr.
vino1986

Post autor: vino1986 »

RYCHO35 pisze:-Za kilka dni powinienem wiedzieć coś na temat przedłużek pytałem tego znajomego w holandi i niestety pod ich numerem katalogowym są kable zapłonowe
wlasnie mnie tez maja do Kielcekiego Renaulta zamowic i bedzie wiadomo czy to kabel czy to przedluzka... cena 60zl...
RYCHO35 pisze:Zamówiłem też u niego jeden komplet kapselków na felgi ale nie wiadomo co przyjdzie bo w katalogu nie znalazł żadnej informacji jakie to są- nie wiadomo czy z logo alpiny czy też gładkie chromowane. Sie okaże, powinny być na przyszły wtorek.
mi mowili ze kolpak i ze cena kolo 10zl i 2 tygodnie czekania tak samo jak wyzej...
RYCHO35 pisze:-Kiedyś pisałeś że masz beżową tapicerkę na zbyciu-a w jakim jest stanie?. Interesowałoby mnie wykładzina podłogi i kompletna tapicerka bagażnika.
z bezu to mam ale pisalem ze tylko boczki do drzwi oslony przeciwsloneczne i nie jestem pewny czy wszystkie ale pasy... musze w garazu dokladniej sprawdzic jeszcze to... ;P
RYCHO35 pisze:-Kupowałeś coś kiedyś od KAROLA dawniej BLLACHY? Bo ja kupiłem od niego zaciski hamulcowe na tył-kasę przelałem, minęły 3 tygodnie a zacisków nie ma. Jak wogóle odpisze na pw to takie teksty klei że sie żygać chce. Jestem ciekaw czy jeszcze kogoś tak wyhujał?
nie kupowalem... jednak kiedys mi sie obilo o uszy (chyba na samym poczatku tego forum) ze pisal ze wyslal do CIebie i ze paczka wrocila do niego spowrotem... nie wiem o co chodzi... a pasuja w ogole od nowszej zaciski tylne :?: :mysli:
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

vino1986 pisze:
RYCHO35 pisze:-Za kilka dni powinienem wiedzieć coś na temat przedłużek pytałem tego znajomego w holandi i niestety pod ich numerem katalogowym są kable zapłonowe
wlasnie mnie tez maja do Kielcekiego Renaulta zamowic i bedzie wiadomo czy to kabel czy to przedluzka... cena 60zl...
RYCHO35 pisze:Zamówiłem też u niego jeden komplet kapselków na felgi ale nie wiadomo co przyjdzie bo w katalogu nie znalazł żadnej informacji jakie to są- nie wiadomo czy z logo alpiny czy też gładkie chromowane. Sie okaże, powinny być na przyszły wtorek.
mi mowili ze kolpak i ze cena kolo 10zl i 2 tygodnie czekania tak samo jak wyzej...
RYCHO35 pisze:-Kiedyś pisałeś że masz beżową tapicerkę na zbyciu-a w jakim jest stanie?. Interesowałoby mnie wykładzina podłogi i kompletna tapicerka bagażnika.
z bezu to mam ale pisalem ze tylko boczki do drzwi oslony przeciwsloneczne i nie jestem pewny czy wszystkie ale pasy... musze w garazu dokladniej sprawdzic jeszcze to... ;P
RYCHO35 pisze:-Kupowałeś coś kiedyś od KAROLA dawniej BLLACHY? Bo ja kupiłem od niego zaciski hamulcowe na tył-kasę przelałem, minęły 3 tygodnie a zacisków nie ma. Jak wogóle odpisze na pw to takie teksty klei że sie żygać chce. Jestem ciekaw czy jeszcze kogoś tak wyhujał?
nie kupowalem... jednak kiedys mi sie obilo o uszy (chyba na samym poczatku tego forum) ze pisal ze wyslal do CIebie i ze paczka wrocila do niego spowrotem... nie wiem o co chodzi... a pasuja w ogole od nowszej zaciski tylne :?: :mysli:
wiem że pisał że wysłał ale potem znów do mnie ido innych pisał że niby pomylił adresy i dlatego paczki wracały, wczoraj dzwoniłem do niego i powiedział że wysłał w piątek pocztą i że nie wie co się dzieja bo inni też dzwonią. Jak mu powiedziałem żeby mi dał numer nadania to sobie sprawdzę to powiedział że da ale niestety nic z tego!. Ja obdzwoniłem poczty w bytomiu i szklarskiej i podałem adresy i żadnej takiej paczki nie mieli w bazie danych-więc dla mnie sprawa jest jasna.

U siebie w renault też pytałem o te kapselki-cena rzeczywiście 9 zł z groszami ale ponoć jakieś plastikowe gładkie. A zamiast przedłużek też mają w katalogu kable więc dlatego uderzyłem do znajomego. Ciekawy jestem co z tego wyniknie. Pozdr.

[ Dodano: 17 Luty 2010, 09:47 ]
A kiedy masz mieć te przedłużki?
Karol

Post autor: Karol »

ta ja kleje
a z kąd mam wiedziećze towaru nie dostałeś ??
jak kurde słucha c nie umiesz to mowisz ze kleje
jak nie chcesz zaciskow to mi je odeslij
nie pasi towar to piszez ze nie doszło fajno :brawo:
kase zwrocic moge bez problemu ale i towar tez chce spowrotem
jak nie pasi to pisz konkretnie a nie pierdolisz :spadaj:



[ Dodano: 17 Luty 2010, 11:17 ]
a po drugie masz temat biała i czarna lista pisz sobie tam mnie to pierdoli
towar wysłany na adres podany xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
jak jeszcze komus coś nie pasi to pisać, jak towar odesłąny zostanie to i kase zwracam od reki

miłęgo dnia
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2010, 12:08 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Karol pisze:ta ja kleje
a z kąd mam wiedziećze towaru nie dostałeś ??
jak kurde słucha c nie umiesz to mowisz ze kleje
jak nie chcesz zaciskow to mi je odeslij
nie pasi towar to piszez ze nie doszło fajno :brawo:
kase zwrocic moge bez problemu ale i towar tez chce spowrotem
jak nie pasi to pisz konkretnie a nie pierdolisz :spadaj:



[ Dodano: 17 Luty 2010, 11:17 ]
a po drugie masz temat biała i czarna lista pisz sobie tam mnie to pierdoli
towar wysłany na adres podany
jak jeszcze komus coś nie pasi to pisać, jak towar odesłąny zostanie to i kase zwracam od reki

miłęgo dnia
towaru nie ma!!! a zaciski chce, gdybym ich nie chciał to bym sobie tym dupy nie zawracał. nie będe pisał na żadną czarną listę dopuki nie wyjaśnie sprawy do końca. nie wiem czemu nie chcesz przesłać numeru nadania przesyłki skoro ją nadałeś? jak byś ją wysłał to numer miałbyś na potwierdzeniu i sprawa byłaby prosta do wyjaśnienia. I nie pieprz że zgubiłeś bo takie rzeczy się trzyma choćby po to żeby złożyć na poczcie reklamacje. Jak mówiłem dzwoniłem na pocztę do szklarskiej poręby i na rejon dystrbucji do Zabrza (bo pod ten rejon należy Bytom) i podałem Twój i mój adres i nikt o takiej przesyłce nic nie wie. Wniosek jest jeden
:albo coś popieprzyłeś albo tego nie wysłałeś i żeby tego dojść jest potrzebny NUMER NADANIA PRZESYŁKI !!!
I usuń mój adres z posta bo nie upoważniałem Cię do jego publikacji.
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2010, 12:14 przez RYCHO35, łącznie zmieniany 1 raz.
Karol

Post autor: Karol »

po pierwsze nie gadałem ze zgubiłem tylko ni pamietam gdzie je wsadziłem a to jest różnica :wysmiewacz:
po drugie numery masz w bardziej odpowiedniejszym dziale i temacie niz tem :glupek:
po trzecie na poczcie nic nigdy nie wiedzą bo sam takie telefony tarz odbierałem swego czasu a to nie było do moich obowiązków na tej poczcie :figielek:
a po czwarte ,
hmmm
a po czwarte jakoś nikt problemow nie stwarza bo większośćmnie tu chyba zna :radocha:
po piąte nie chce mi sie z tobą gadać
po czarte adres usunąłem ale w twoim poście jeszcze widnieje :brawo:
no i wielkie dzięki za uwage :okok:
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Karol pisze:po pierwsze nie gadałem ze zgubiłem tylko ni pamietam gdzie je wsadziłem a to jest różnica :wysmiewacz:
po drugie numery masz w bardziej odpowiedniejszym dziale i temacie niz tem :glupek:
po trzecie na poczcie nic nigdy nie wiedzą bo sam takie telefony tarz odbierałem swego czasu a to nie było do moich obowiązków na tej poczcie :figielek:
a po czwarte ,
hmmm
a po czwarte jakoś nikt problemow nie stwarza bo większośćmnie tu chyba zna :radocha:
po piąte nie chce mi sie z tobą gadać
po czarte adres usunąłem ale w twoim poście jeszcze widnieje :brawo:
no i wielkie dzięki za uwage :okok:
to lepiej sobie przypopmnij gdzie go wsadziłeś. Dziś piszesz że nikt problemów nie zgłasza a wczoraj mówiłeś że "właśnie nie wiesz co się dzieje bo inni też wydzwaniają"!! Nie musisz ze mną gadać tylko wyślij przesyłke albo znajdż ten numer
ODPOWIEDZ