Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Do posiadaczy Alpiny

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

Karol

Post autor: Karol »

umiesz kurwa czytać ?? bo chyba nie :rotfl:
owszem pytają sie ale nie robią problemów bo są bezproblemowi :okok: ;P
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Karol czy mi się zdaje że nie jesteś już grzeczny :[
Karol

Post autor: Karol »

a czy ja byłem kiedyś grzeczny :glupek:
spoko zaraz sie poprawimy :okok:
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Karol pisze:umiesz kurwa czytać ?? bo chyba nie :rotfl:
owszem pytają sie ale nie robią problemów bo są bezproblemowi :okok: ;P
umie czytać a Ty nie umiesz myśleć bo jakbyś pomyślał to byś poszedł na poczte i oni by Ci ten numer podali i jeśli to prawda co mówisz o wysyłce to nie byłoby tematu
Karol

Post autor: Karol »

numery masz na forum jak jeszcze sie nie doczytałeś kilka postów wyzej
vino1986

Post autor: vino1986 »

dosyc kurwa tego Offtopu zalozyc sobie inny temat jak chcecie sobie tak popierdolic...
:offtopic:

co do pytania o te kable czy tam przedluzki... ma dzwonic do mnie koles z ASO jak cos przyjdzie... narazie zlozyl zamowienie na jedna sztuke... mysle ze w nastepnym tygodniu bedzie chlopina do mnie dzwonic... :>
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Karol pisze:numery masz na forum jak jeszcze sie nie doczytałeś kilka postów wyzej
znalazłem paczkę i odebrałem, pół dnia mi to zajęło ale jest. Był niedopisany numer mieszkania,a numer domu zamiast 12 był 1. Nie wiem kto w tym momencie namieszał ale to już nieważne. Acha, a paczka z poczty z " miejsca nadania wyszła wczoraj"- tak mi dokładnie powiedzieli dzisiaj.Mam nadz. że to sprawka poczty. Ważne że sprawa zakończona.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Na naklejce adresowej masz pieczątkę z datą (okrągłą). Ta pieczątka przybijana jest w momencie nadania przesyłki przez nadawcę - w jego obecności.
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

kabar pisze:Na naklejce adresowej masz pieczątkę z datą (okrągłą). Ta pieczątka przybijana jest w momencie nadania przesyłki przez nadawcę - w jego obecności.
właśnie w tym problem że cała ta naklejka jest ledwo czytelna,gdyby nie lista przewozowa to gościu by się nie doczytał nawet mojego nazwiska ale to już jest nieistotne, ważne że w końcu udało się to wszystko doprowadzić do końca. Było trochę nerwów z obydwu stron ale trwało to bez mała trzy tygodnie. Kończmy temat.Pozdr.
Karol

Post autor: Karol »

wczoraj :lol: a ja myślałem ze dzisiaj :wysmiewacz:
aha a i u mnie na kwitku jest wyraźnie nr budynku i mieszkania 12/11 :mysli:
sorki za zxamieszanie i <piwo> dla vino :okok:
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Karol pisze:wczoraj :lol: a ja myślałem ze dzisiaj :wysmiewacz:
aha a i u mnie na kwitku jest wyraźnie nr budynku i mieszkania 12/11 :mysli:
sorki za zxamieszanie i <piwo> dla vino :okok:
kwitek jest naprawdę słabo czytelny, może słabo odbiło to samokopiujące gówno,miałem już to zostawić ale pojechałem rano do Zabrza do centrali dystrybucji paczek i poszedłem do kierownika-odpowiedział mi że na liste przewozową ktoś wpisał 11/12 zamiast 12/11
("taki tam sobie mały błąd, wie pan tu pracują tylko ludzie i też mogą się pomylić"). Taki budynek jest dokładnie naprzeciwko ale nie ma tam takiego numeru mieszkania ani tymbardziej nazwiska i paczka prawdopodobnie poszłaby do zwrotu. Ja nigdy dotąd nie miałem takich problemów z pocztą a kupowałem bardzo dużo rzeczy na allegro. Co do zawartości paczki to wszystko w najlepszym porządku. Ja też sorki za zamieszanie. Pozdr.

[ Dodano: 18 Luty 2010, 09:05 ]
vino1986 pisze:jade dzis jeszcze raz do Renaulta... mam prosbe wyslesz mi swoj numer Vin na pw :?: bo moj okazuje sie ze nie jest oryginalny z alpiny turbo... a oni prosza mnie jeszcze o numer Vin zeby co kolwiek mozna bylo zaczac...
Vino tu masz nr vin z alpiny turbo z 1983r VF1122B00D0004011.
spróbuj z tym numerem mam nadzieję że będzie wchodził. pozdr.
vino1986

Post autor: vino1986 »

Vino tu masz nr vin z alpiny turbo z 1983r VF1122B00D0004011.
spróbuj z tym numerem mam nadzieję że będzie wchodził. pozdr
ojj tak przyda sie na bank :)
polo

Post autor: polo »

co do kabli ALPINY nr silnika C6J 750 to nr producentow NGK 2587, VALEO 346222 , BOUGICORD 3463 a Obrazek Obrazek Obrazek
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

takie same kable z ngk kupiłem ale mają ozn. rc-rn 1302 (zdjęcie jest kilka postów wcześniej). Nie ma problemu z kupnem kabli bo robi je też sentech ale problem jest z ich oryginalnym wyglądem tzn. podłączenie zarówno do świec jak i do aparatu zapłonowego w oryginale jest pod kątem 90 stopni a nie proste. A tego typu już nie sposób dostać bo wszyscy robią proste. Zresztą temat kabli mamy już za sobą bo ja i vino kupiliśmy jednak gdyby gdzieś jeszcze były te zakrzywione to ja bym reflektował. Dzięki za zainteresowanie. Pozdr.
ODPOWIEDZ