Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

regeneracja odbłyśników reflektorów

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

vino1986

regeneracja odbłyśników reflektorów

Post autor: vino1986 »

w jakim miescie mozna taki zabieg zrealizowac... przyznawac sie bo chcialbym zawiesc lampy przy okazji do regeneracji... moze ktos sie orientuje czy w Krakowie takie zabiegi robia :?: albo najlepiej gdzie w Kielcach :lol:
wsmpw

Post autor: wsmpw »

sklejane są szkła?
vino1986

Post autor: vino1986 »

szczerze to nie wiem... ale mysle ze mozna je odmontowac od reszty lampy bez problemu... bo mam same szkla na wymiane jeszcze do lamp... :)
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Re: regeneracja odbłyśników reflektorów

Post autor: RYCHO35 »

vino1986 pisze:w jakim miescie mozna taki zabieg zrealizowac... przyznawac sie bo chcialbym zawiesc lampy przy okazji do regeneracji... moze ktos sie orientuje czy w Krakowie takie zabiegi robia :?: albo najlepiej gdzie w Kielcach :lol:
cześć. U nas w Bytomiu jest taka firma co się tym zajmuje, nazywa się chyba TIC i jest na ulicy Karola Miarki. Więcej namiarów na razie nie mam , nie jeżdże tamtędy i jest to dość kawałek od miejsca gdzie mieszkam ale w internecie napewno znajdziesz jakieś namiary na nich.
vino1986

Post autor: vino1986 »

nom Slask tez w sumie mogl by wchodzic w gre... a nie orientujesz sie ile za jedna lampe oni sobie licza :?:
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

vino1986 pisze:nom Slask tez w sumie mogl by wchodzic w gre... a nie orientujesz sie ile za jedna lampe oni sobie licza :?:
cen nie znam. Tu masz adresy: chorzów ul.truchana 68, zabrze ul.floriańska 12 tel.500-409-373, bytom ul. karola miarki 68 tel.32-281-22-88, TMC piekary śląskie ul.1 maja 3 tel.32-282-40-04.
Kiedyś w automobiliście był artykuł na ten temat i wiem że regeneracją zajmuje się jakiś dział ZELMOT-u
vino1986

Post autor: vino1986 »

zajebiscie :) dzieki... a nie wiesz czy tu sa szkla do lamp klejone :?:
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

vino1986 pisze:zajebiscie :) dzieki... a nie wiesz czy tu sa szkla do lamp klejone :?:
z tego co kojarze to są klejone ale w "regeneracji" radzą sobie z tym bo jakiś czas temu kolega regenerował

[ Dodano: 3 Marzec 2010, 09:15 ]
vino1986 pisze:zajebiscie :) dzieki... a nie wiesz czy tu sa szkla do lamp klejone :?:
ten adres z bytomia odpada. polecam zabrze- 120 pln/szt. i można mu to wysłać pocztą BOGUSŁAW KAPRAK 41-800 ZABRZE UL. ŚW.FLORIANA 12
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

jeszcze w Lodzi jest/byl gosc ktore takie rzczy modzil :D sprwadze czy jeszcze jest
vino1986

Post autor: vino1986 »

Lodz jak najbardziej tez wchodzi w gre... wiec Prezes jak cos tam tez bym mogl sie pisac :)
ODPOWIEDZ