Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

cgb motorsport

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Arti

cgb motorsport

Post autor: Arti »

Pytanie....
Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą?
Chodzi mi o zakupy przez e-bay.
Miał ktoś z Was problemy czy jestem wyjątkiem? :nerwus:
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

ja miałem do czynienia. nie odpowiadali na meile z pytaniem o wysyłkę ale jak się potem okazało to w momencie zadania pytania przesyłka już dawno była w drodze. Dupy dała nasza poczta
Arti

Post autor: Arti »

Na maile nie mają w zwyczaju odpowiadać.
Czas realizacji pozostawia wiele do życzenia.
Jedna przesyłka nie doszła z dwóch.
Pewnie też nasza poczta...
Ja nie polecam...
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

ja wiem ze wina była naszej poczty bo czytelna była pieczatka z datą. Ale czytając ich komentarze to trafiłem na kilka negatywów i dotyczyły właśnie niezrealizowanych wysyłek jeśli dobrze pamiętam.
Arti

Post autor: Arti »

dzięki za info
Ronin317

Post autor: Ronin317 »

Ja korzystałem i dodam, ze pomijalem POLSKE i wszystko OK.
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

ja tez brałem od nich, 3przesyłki (wysyłka do Anglii a nie Polski) i wszystko ok, realizacja 1 dzień.
Arti

Post autor: Arti »

Do mnie pierwsza przesyłka dotarła po 1,5miesiąca, druga w ogóle.
Ronin317

Post autor: Ronin317 »

Niestety zazwyczaj problemem jest Polska. Ostatnio zamawiałem części z Francji korespondując z dyrekrorem pewnej firmy i niestety mając numer listu przewozowego dośledziłem tylko, że dotarła do naszego kraju i.... no właśnie zaginęła. Całe szczęście, że paczki są ubezpieczone (przynajmniej u mnie tak było) i druga doszła już bez problemu.

Niestety nie jest to odosobnione.

Pozostaje jedynie interweniować i spróbować namierzać, który kurier przejmuje paczkę w Polsce (mając numery paczki, które po przekroczeniu granicy zmieniają numer (!) poniewaź numeracja w Polsce jest inna niż w reszcie Europy), bo niejednokrotnie to nasze firmy kurierskie mają niemały problem z identyfikacją co jak i gdzie.

Powodzenia życzę, żeby wszystko dotarło.
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

ja oprócz sytuacji z cgb nie miałem większych problemów, przesyłki z francji, włoch czy hiszpani docierały w 2-5 dni, nawet z GB ksziążka doszła w 4 dni!. Można oczywiście śledzić przesyłkę ale trzeba znać jej numer a problem z firmą cgbmotorsport polega na tym że nie ma z nimi żadnego kontaktu, nie wysyłają meila z informacją o nadaniu przesyłki, nie odpisują na meile nawet na ebayu nie zaznaczją przesyłki jako wysłanej, a o komentarzu do transakcji to już można całkiem zapomnieć.
Arti

Post autor: Arti »

RYCHO35 pisze: Można oczywiście śledzić przesyłkę ale trzeba znać jej numer a problem z firmą cgbmotorsport polega na tym że nie ma z nimi żadnego kontaktu, nie wysyłają meila z informacją o nadaniu przesyłki, nie odpisują na meile nawet na ebayu nie zaznaczją przesyłki jako wysłanej, a o komentarzu do transakcji to już można całkiem zapomnieć.
O to właśnie chodzi...
Lepiej bym tego nie napisał :okok:
O komentarzu za pierwszą przesyłkę też mogą zapomnieć.....chyba że odpowiedni do sytuacji. Nie zwalę całej odpowiedzialności na naszą pocztę, choć wiem jak działa...
ODPOWIEDZ