Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Rozterki Miłośnika R5

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

Krzysiek_wlkp
Posty: 1
Rejestracja: 14 czerwca 2024, 22:13

Rozterki Miłośnika R5

Post autor: Krzysiek_wlkp »

Cześć wszystkim,

Trafiłem tutaj bo od lat 90-tych mam duży sentyment do R5. Wielokrotnie jeździłem takim we Francji jako dziecko i... jak pewnie wiecie to auto ma w sobie "to coś".

Myślę nad spełnieniem marzenia o zakupie.
Pytań w głowie jednak dużo.
- Nie znam się na mechanice więc czy są jeszcze mechanicy, co ogarną tak stare auta
- Jak dostępność części
- Jak znaleźć dobry egzemplarz i jakie ceny są racjonalne.

Na chwilę obecną jedyne auto dostępne z tych wyższych wersji to 1.7
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/r ... MTZieXRlcw

Sprzedawca wystawiał to auto rok temu i wystawia ponownie - więc nie wygląda to dobrze. Nie wiem też na ile cena za taki egzemplarz jest adekwatna.

Będę Wam bardzo wdzięzny za wszystkie porady.
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 284
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Re: Rozterki Miłośnika R5

Post autor: Borsuk »

Witaj, nie jest łatwo znaleźć dobry egzemplarz, a te w dobrym stanie nie są też już tanie. Co do tego konkretnego egzemplarza, to cena już sporo spadła od poziomu z zeszłego roku... nie oglądałem go w zeszłym roku na zlocie jakoś bardzo szczegółowo, ale wydawał się w dobrym stanie...
Co do kupna, to wszystko zależy, jak bardzo chcesz takie auto kupić i jaki masz budżet, generalnie auta francuskie nie są w większości przypadków specjalnie dobrą inwestycją, jeśli pod tym kątem byś rozważał zakup - potrzeba amatora, lub świra ;P
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 4004
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Rozterki Miłośnika R5

Post autor: Andzia »

Cześć.
Moim zdaniem coś jest podejrzane, że tak tanio wystawił tego piątala bo wygląda bardzo ładnie. Coś tam piszczy w trawie ale nie wiem co.
Borsuk- w tamtym roku tego auta nie było na zlocie, nigdy go nie było na zlocie. :)
- też się nie znam na mechanice i z tego powodu cierpię bardzo bo niestety zawsze coś jest do podłubania a z mechanikami teraz problem (dlatego też wozimy nasze R5 do Włocławka)
- części jeszcze niby są ale coraz większy problem się z nimi robi
- nie ma co kupować złomka i w niego wkładać bo włożysz miliony, lepiej już zainwestować w ciut lepszy egzemplarz, oczywiście do niego też dołożysz ale już tylko pół miliona :)
Posiadanie R5 to nie tylko prestiż ale też kupa cierpliwości i pasji.
Decyzja należy do Ciebie.
Piotrek
Posty: 1009
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Re: Rozterki Miłośnika R5

Post autor: Piotrek »

Najgorzej jak ten dobrze zrobiony okaże się takim złomkiem w makijażu
tel. 694-451-356
Obrazek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 4004
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Rozterki Miłośnika R5

Post autor: Andzia »

Właśnie obawiam się retuszu doskonałego. Pojechać na Mazury i obejrzeć :)
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 284
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Re: Rozterki Miłośnika R5

Post autor: Borsuk »

To coś mi się pomyliło...
ODPOWIEDZ