Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

włacznik świateł , brak długich

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

wsmpw

włacznik świateł , brak długich

Post autor: wsmpw »

witam może wam sie to przyda czemu wasz przełącznik nie włącza długich świateł.
kiedyś siedziałem i z nudów rozebrałem przełącznik od 19 mojego taty miałem go w domu ponieważ tata zakupił 2 rozebrałem i naprawiłem...
przyczyna leży w tej dzwigience na zdjęciu 4 poprostu pęka ja sobie poradziłem tym że wtopiłem w łączenie kawałek nóżki od diody
pozdrawiam i życzę udanych napraw
Yakkul

Post autor: Yakkul »

fajne foty, mój też czasami nawala myślałem ze bardziej skomplikowany w środku i bałem się rozkręcać.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

za niedługo będę rozkręcał 2 przełącznik to zrobie kolejne zdjecia
Michal-baszuro

Post autor: Michal-baszuro »

No ja nie mam długich są włączone mijania, ale mam długie na postojowych i bez świateł zupełnie, także może i mi to pomoże :)

Dzięki
wsmpw

Post autor: wsmpw »

może po przełączeniu ci sie urwało i zostały właczone same długie na stałe
shark

Post autor: shark »

ja tak miałem jak miałem zegary źle popodłączane
Karol

Post autor: Karol »

hehe :D u mnie coś pstrykało we włączniku, i nie ma długich normalnie :P dopiero jak wyłączę mijania, pociągnę dźwignię do siebie i przekręcę, to się włączają, ale nie zawsze... :P dość kłopotliwe w użyciu to jest... :D
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Karol, no własnie masz ten problem co opisałem urwało ci się to cięgienko
Karol

Post autor: Karol »

zdam egzaminy to się tym zajme :) teraz ni ma czasu, bo zbliża się kampania wrześniowa :)
Ronin317

Post autor: Ronin317 »

Z jednej strony mozna probowac naprawiac, albo kupic nowke sztuke - w ASO 362 netto a z Valeo (dokladnie to samo) - 100 brutto. Wniosek: pudelko RENAULT na przelacznik kosztuje 341 pln brutto! Mi sie tak zrobilo - zakupilem Valeo i dziala :D
Karol

Post autor: Karol »

e tam.. :) lepiej podłubać i coś nowego się nauczyć :) a za 100 zeta to można kupić coś innego bardziej potrzebnego, i jeszcze piwa się napić :-P
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no nowe a myślisz że z tym sie tak nie stanie po latach też sie zepsuje ...
Ronin317

Post autor: Ronin317 »

pewnie, ze sie zepsuje - ale moj poadl dopiero po wieeeelu latach - ja na nim zrobilem 7 a ile robili poprzedni wlasciciele? Nie do stwierdzenia - w najlepszym wypadku ganial 18 lat.
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

JA też mam taki problem z światłami długimi ale rozwiązałem go w inny sposób założyłem automatyczne światła i problem prawie nieitnieje moge korzystać z długich jak jade na swiatłach mijania tylko dzwigienke pociagam do siebie i w ten sposób mam teraz dłudie. ;-)
Yakkul

Post autor: Yakkul »

76stitch pisze:JA też mam taki problem z światłami długimi ale rozwiązałem go w inny sposób założyłem automatyczne światła i problem prawie nieitnieje moge korzystać z długich jak jade na swiatłach mijania tylko dzwigienke pociagam do siebie i w ten sposób mam teraz dłudie. ;-)
Nie bardzo zrozumiałem automatyczne światła długie ... ? Same się załączają jak nic nie świeci z przeciwka ? Widziałem takie na allegro ale nie miałem nawet ochoty montować, spisują się ? No jeśli chodzi o dźwigienkę to mi normalnie załączają do siebie długie i tak samo na krótkie zmieniam. :?:
ODPOWIEDZ