Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Kierownica - glupie pytanie

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Naza

Kierownica - glupie pytanie

Post autor: Naza »

Witam
Mam glupie pytanie a chodzi o kierownice jak ja sciagnac ?
Odkrecilem juz srube ale kierownica nie chce zejsc ;-(
Zostaly juz zuzyte 2 WD 40 i nie ma efektu, mlotkiem tez juz walilem po kierownicy i nic nie ruszyla ani o mm. Dodam tylko ze walcze juz z 3 dni wiec bede wdzieczny za jaki kolwiek pomysly co z tym zrobic.
Z gory dziekuje za wszystkie rady ;-)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 października 2007, 13:15 przez Naza, łącznie zmieniany 1 raz.
makhi

Post autor: makhi »

może daj fotek bo to zależy jaka masz kieownice, standardowo jest na jednej duzej nakrętce a jeśli na nabie to na kilku malutkich troxach
Karol

Post autor: Karol »

spróbuj ją jakoś rozruszać, i ciągnij do siebie ;) przecież musi w końcu puścić... ;)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

walnij mlotkiem od tylu raz z jednej strony raz z drugiej.... nie szczyp sie naparzaj z calej sily :-D
w koncu zeskoczy
jak jzu bedize miala maly luz to rekami potrzasajac ciagnij do siebie
wsmpw

Post autor: wsmpw »

ciągnąć do siebie to niebardzo można za długo bo sie na krzyżakach powyciąga z wielowpustów trzeba od tylu rękami mocno uderzać a jak nie to ściągacz jakiś opatentować..
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nie lubie takich kolorowanek pod maska... ale wszystko super zrobione... pogratulowac :-)
Naza

Post autor: Naza »

Lodoo pisze:walnij mlotkiem od tylu raz z jednej strony raz z drugiej.... nie szczyp sie naparzaj z calej sily :-D
w koncu zeskoczy
jak jzu bedize miala maly luz to rekami potrzasajac ciagnij do siebie
mlotkiem to bije juz od 2 dni i nic
jestem juz zalamany ;-(
wsmpw

Post autor: wsmpw »

może podrzej ją czymś...
Naza

Post autor: Naza »

ujawnilem cos takiego przy wyjscu z kierownicy mianowice przylegajaca blaszke (metal) i nie wiem czy to nie jest jakas blokada bo to nie mozliwe ze przez 2 dni wywalilem 2 WD40 i bilem mlatkiem i nic
moze ktos z was wie co to jest
Blacha
Rosic

Post autor: Rosic »

To jest wyłącznik kierunkowskazów.
Naza

Post autor: Naza »

napewno nie jest to wyłącznik kierunkowskazów bo to juz dawno mam wypiete a ten metal wystaje z kierownicy
makhi

Post autor: makhi »

ja spróbowałbym nałożyć coś w rodzaju pierścienia tak żeby ja jak gdyby dobić bo pewno sie zapiekła colrenie.
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

Naza pisze:
Lodoo pisze:walnij mlotkiem od tylu raz z jednej strony raz z drugiej.... nie szczyp sie naparzaj z calej sily :-D
w koncu zeskoczy
jak jzu bedize miala maly luz to rekami potrzasajac ciagnij do siebie
mlotkiem to bije juz od 2 dni i nic
jestem juz zalamany ;-(


tylko gumowy i uwarzji na swoja twarzyczke albo ruszaji lewo /prawo i odwrotnie i powinno wyjsc chyba ze jest montowana na jakis wynalazek.
Rosic

Post autor: Rosic »

To jest wyłącznik kierunkowskazów. Jak włączasz kierunek, kręcisz kierownicą i potem wracasz to coś musi go wyłączyć - to właśnie robi ten bolec...
wsmpw

Post autor: wsmpw »

jak nie wierzysz to sobie na przełączniku włacz kierunek i tym dzyndzelkiem z 2 strony przełącznika poprzesuwaj...:p
ODPOWIEDZ