Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Przerywacz kierunków

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

jakobs18

Przerywacz kierunków

Post autor: jakobs18 »

Mam problem z kierunkami ciągle świeca zapewne to wina przerywacza. Jak go wyciągnąc jest tam gdzie bezpieczniki. Jest on wciskany ?? Kupie nowy w sklepie bez problemu?
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

jeżeli masz wersję mono to przekaźnik znajdziesz przy kompie(pod nogami pasażera z przodu)
Są tam dwa przekaźniki:jeden od pompy paliwa a jeden od kierunków ;-)
jakobs18

Post autor: jakobs18 »

gaźnik zwykły
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

maciek od iwony pisze:jeżeli masz wersję mono to przekaźnik znajdziesz przy kompie(pod nogami pasażera z przodu)
Są tam dwa przekaźniki:jeden od pompy paliwa a jeden od kierunków ;-)
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

zwariowales??
co ty masz za rzezbe??!!

przekaznik 1 jest od zasilania glownego wiazki silnika, a drugi od podawania napiecia na wtrysk i pompe paliwa....

do kierunkowskazow nie ma przekaznika a jest przerywacz mechaniczny sterowany elektronicznie (taki co robi pyk pyk, ale bez bimetalu)... latwo go znalezc bo jest poprostu wyzszy niz wszystkie inne... znajduje sie po prawej stronie bezpiecznikow, ale trzeba odkrecic oslone ta nad nogami pasazera, nie ma dostepu przez klapke...
jest to standardowy przerywacz pasujacy chyba z kazdego auta jakie jest ;-) wyprowadzenie 4-stykowe
np taki:
http://allegro.pl/item593613537_przeryw ... ancia.html
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Lodoo pisze: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

zwariowales??
co ty masz za rzezbe??!!
No widzisz,a myślałem że on jest od tego :oops: (wydaje się,że dźwięk dochodzi z tego miejsca)
W wolnym czasie podpatrzę.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

zerknij :-D
wydaje mi sie jednak, ze zle "uslyszales" bo to raczej niemozliwe zebys mial przerywacz w wiazce kierunkow :)
ODPOWIEDZ